Батькам

 Читаймо дітям!

ВСІ МИ МРІЄМО, ЩОБ НАША ДИТИНА ВИРОСЛА МУДРОЮ, ДОБРОЮ І ЩАСЛИВОЮ.ДЛЯ ТОГО, ЩОБ МРІЯ ЗБУЛАСЯ, Є СПОСІБ – ЧИТАЙМО ДІТЯМ!
Читання вголос немовлятові стимулює розвиток його мозку.
Читання малюку – дошкільнику пробуджує в ньому цікавість до навколишнього світу і допомагає йому зрозуміти себе та оточуючих.
Читання вголос разом з підлітком допоможе йому подолати проблеми підліткового віку.
“Незалежно від того, скільки у вас справ, найважливішою справою, яку ви можете зробити для своєї дитини, окрім ніжної батьківської любові – це щоденне читання вголос і радикальне обмеження перегляду телепрограм”
НІХТО НЕ НАРОДЖУЄТЬСЯ ЧИТАЧЕМ, ЧИТАЧА ТРЕБА ВИХОВУВАТИ, ЩОДНЯ ЧИТАЮЧИ ДИТИНІ ДЛЯ ЗАДОВОЛЕННЯ
ЧИТАННЯ ПОВИННО АСОЦІЮВАТИСЬ У ДИТИНИ ТІЛЬКИ З РАДІСТЮ І НІКОЛИ – З ПРИМУШУВАННЯМ, ПОКАРАННЯМ АБО НУДЬГОЮ
“Народ, який мало читає, мало знає. Народ, який мало знає, приймає невірні рішення – вдома, на ринку, в суді, біля виборчих урн. Неосвічена більшість може проголосувати за освічену меншість – це є дуже небезпечний аспект демократії.” Джим Треліз
Якщо ми хочемо жити в країні мудрих, вихованих і культурних людей, подбаймо про те, щоб щоденне читання вголос стало пріоритетом в нашому домі, дитячому садочку і школі нашої дитини.

2 коментарі:

  1. Ця iнформацiя менi знадобиться! Дякую!

    ВідповістиВидалити
  2. Дякую, Ларисо Федорівна, що Ви приділяєте увагу читанню! Адже за відсутності якісних навичок читання складно уявити собі, як учень із задоволенням зможе навчатися у середній школі!!! Добре, що Ви доносите свою позицію батькам! Думаю, що Ви ще пам'ятаєте вправи з динамічного читання Посталовського І.З.

    ВідповістиВидалити